Viesu nams un Pirtis

viesu nams

Viesu namā ir 13 guļvietas, kas sadalītas pa 3 istabām, divās pa 5 un 6 guļvietām un VIP nummuriņš ar divguļamo gultu, privātu vannas istabu, burbuļvannu un balkonu. Iekštelpas ir piemērotas svinībām līdz 20 cilvēkiem.

tradicionālā pirts un kubuls

Tradicionālā latviešu pirts un kubuls Mazās Juglas krastā. Pirts ir piemērota kompānijām līdz 5 personām. Parūpēsimies, lai Jums ierodoties pirtiņa un/vai kubuls būtu sakurināti un Jūs spētu relaksēties dziedinošā atmosfērā. Pēc pasūtījuma piedāvājam pirts procedūras profesionāla pirtnieka vadībā, kas sniegs relaksāciju un palīdzēs izbaudīt pirts maģiju visā tās krāšņumā.
Pirts 1. stāvā atrodas ģērbtuve un karsētava, āra terase ar galdu, soliem un mangālu, savukārt 2. stāvā piedāvājam 3 guļvietas. Šī pirts būs piemērota ikvienam, kurš vēlas relaksēties mierīgā un baudpilnā atmosfērā.

pārvietojamā pirts

Pirtis uz riteņiem piedāvā praktiski visas iespējas un komfortu, ko tradicionālās stacionārās pirtis, taču tā ir transportējama un ērti pieejama ikvienam. Nogādāsim to jums ērtā vietā vai uzņemsimies ,tepat ,Sidrabozolos!